Kontrola a jištění jakosti

Certifikace a konfirmace šarží léčivých přípravků

Certifikace a konfirmace šarží léčivých přípravků v souladu s požadavky EudraLex Vol.4 – Annex 16. Na základě požadavků zákazníka provádíme tuto službu, jak pro produkty importované do EU nebo vyráběné v EU.

Import léčivých přípravků do EU

Import léčivých přípravků do Evropské Unie v souladu s požadavky zákazníka a EU GMP legislativy.

Re-test léčivých přípravků v EU

Zajišťujeme re-testování léčivých přípravků importovaných z mimoevropských zemí v Evropské Unii. Využíváme služeb našich smluvních laboratoří.

Testování léčivých přípravků dle požadavků zákazníka

Zajišťujeme testování léčivých přípravků dle požadavků zákazníka. Využíváme služeb našich smluvních laboratoří.

Transfery analytických metod

Pro nové i stávající produky jsme schopni zabezpečit a vést transfer analytických metod do jednoho s našich smluvních laboratoří včetně ověřením netransferovaných metod, před prvním re-testováním léčivých přípravků dle požadavků zákazníka.

Vývoj / validace analytických metod

Pro nové i stávající zákazníky jsme schopni zabezpečit vývoj / validaci analytických metod v jedné z našich smluvních laboratoří, dle požadávků zákazníka v souladu s GMP legislativou.

Stabilitní studie

Zajištujeme nasazení a vedení stabilitních studií léčivých přípravků v souladu s požadavky zákazníka a GMP legislativy. Jsme schopni zajistit hodnocení stabilitních studií včetně zhodnocení trandů a vypracování stabilitních reportů dle požadavku zákazníka.

Expert. k analytickým testům

Zajištujeme posuzovaní analytických testů, návrhy vhodných analytických řešení a komplexní expertízu z oblasti analytické chemie ve farmaceutické praxi z pohledu QC dle požadavek zákazníka. Tento druh služeb je řešen formou individuálního přístupu k jednotlivému požadavku zákazníka.

Certifikáty ke stažení

GMP certifikát (zde ke stažení)

    Napište nám / Mám zájem o spolupráci